TRONIC-180
Betonslijpmachine voor slijpkop Ø 180 mm
  • Voor het geheel stofvrij opruwen en egaliseren van vloeren en wanden
  • Voor het verwijderen van mortelresten van bekisting en het verwijderen van lijm en verfresten
  • Voor kleinere oppervlaktes en lichtere werk de TRONIC-125
Technische-Gegevens:
TRONIC-180
Artikelnummer289574
Motor 230 volt lichtnet2200 Watt met overbelastingsbeveiliging
Asgat 22,2 mm
Afzuig-beschermkap voor komstenen t/m maxØ 180 mm
Afzuigslang aansluitingØ 34 en Ø 38 - 40 mm r
Toerental onbelast1.900 - 7.500 min -¹ regelbaar
Afmetingen (lxbxh)780 x 310 x 230 mm